KONST / Litografier / Färglitografi 15915154
nr 1591 5154
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Signerad, numrerad 157/190, daterad -83, skål med svarta vinbär. Färglitografi, bildmått: 53x42 cm, yttermått inklusive ram: 65x52 cm
Utrop:
4.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 22 januari 2024
kl 20:49:59
3.600 kr
3.800 kr
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz